Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní  podmínky


Tyto obchodní podmínky platí od 8.8.2018 pro nákup zboží a služeb na portále  www.peceohrob.cz.

Objednavatel služby řádně vyplní objednávku,  uvede správné a pravdivé informace včetně identifikace hrobového místa (město, úsek, řada, číslo hrobu, jméno ). 

Každou přijatou objednávku potvrzujeme na Vámi zadanou e-mailovou adresu. Neváhejte nás kontaktovat, pokud je Vaše objednávka urgentní nebo nedostanete potvrzení o přijetí objednávky max. do 2 hodin od jejího odeslání v pracovní době mezi 8 a 17 hodinou.

S odesláním  závazné objednávky objednatel prohlašuje, že si přečetl a souhlasí s těmito obchodními podmínkami pro nákup zboží a služeb.

Vyobrazená aranžmá a dekorace na našich stránkách jsou pouze pomůckou pro výběr,  mohou se mírně lišit od skutečně dodaných. Vyhrazujeme si právo je nahradit zbožím podobného vzhledu, barvy , ale ve  stejné nebo vyšší kvalitě, tak aby bylo dosaženo co největší podobnosti. 

Nenajdete - li  na našich stránkách vhodnou dekoraci dle vašich představ, napište nám vaše individuální požadavky. 

Veškeré ceny uvedené na našich stránkách jsou již včetně DPH.


Platební podmínky

Platbu vyžadujeme vždy předem na číslo účtu 670100-2214990475/6210 - mBank.

Úprava hrobového místa bude provedena po zaplacení objednávky, v opačném případě bude vaše objednávka zrušena. 

Doprava sezónních dekorací na hrob, bez objednané úpravy hrobového místa je po Plzni zpoplatněna  částkou 200,- Kč.

Dodací podmínky

Úklid a údržbu hrobu, sezónní výzdobu a dekorace zajišťujeme na všech hřbitovech v  Plzni a okolí.  Realizace služby údržby hrobů je možná nejdříve za  3 dny od odeslání objednávky a jejím zaplacení. Údržbu hrobu realizujeme z technických důvodů  do jara do podzimu.

Reklamace

Nezodpovídáme za zdržení realizace objednávky či dodávky dekorací  z důvodu Vámi nesprávně zadaných údajů v objednávce, jako je adresa doručení sezónního produktu nebo  špatné označení pietního místa.
Reklamace přijímáme pouze písemně a to nejpozději do 3 dnů ode dne realizace údržby pietního místa. Vyhrazujeme si právo na vyřízení reklamace po dobu 24 hodin od oznámení. K reklamaci se Vám vyjádříme písemnou formou.

Ochrana osobních údajů
Při nakládání s daty se zavazujeme řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů  a GDPR (General Data Protection Regulation) - nařízení 2016/679 Evropského parlamentu a Rady EU. Pro vyřízení objednávky od Vás potřebujeme znát jméno, adresu, telefonní či  mailový kontakt. Vámi zadané informace jsou diskrétní a nebudou poskytovány třetím osobám.